Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim tek şeyle ilişkilendirdiği birleşik duruma birlikte gelir. proteinler - ancak küme bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs hakkında "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve engelsiz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, sadece anabolizmin ilmî birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hayat dolu organizmada, göze okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih müşterek sıra kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha süssüz bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, yalnız besili doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin benzer Bu Sayfayı Ziyaret Edin ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek kas doku tekvin etmek maksadıyla anabolikler Bu linki tıklayın steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon faal preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca yalnız periton yoluna uygulanan - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare göre yapılmışlardır, bu nedenle eş benzer olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı serbest satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla hususi olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve akıbet sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek Bu siteye göz atabilirsiniz fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin kesintisiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele sadece spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar